عکس داربست

عکس داربست همواره نظاره کنندگان آن را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا نشانگر عظمت سازه موقت نصب شده است ؛مخصوصا وقتی که ناظران با مشاهده عکس داربست به سختی و خطرات برپا کردن آن فکر می کنند باعث می شود از این عکسهای زیبا چشم برندارند.

همواره عملیات بستن یا باز کردن داربست مورد توجه رهگذران بوده است و به ندرت پیدا می شود که داربستی در حال بستن یا باز کردن باشد و رهگذران جهت مشاهده آن توقف نکنند.

امروزه تمایل افراد به گرفتن عکس داربست و قرار دادن آن در شبکه های اجتماعی بیشتر شده است.

در حقیقت عکس داربست نمایانگر سال ها تلاش استادکاران جهت کارکشتگی کار در ارتفاع است.

عملیات بستن داربست آنقدر هیجان انگیز است که گاهی افراد حتی از نگاه کردن عملیات حالت رعب به آنها دست می دهد.

 عکس داربست نمایانگر یک کار هنری توسط استادکاران است، هنر به همراه جرات و جسارت و خبرگی.

 استادکاران داربست معمولا افرادی هستند که از بچگی پیش بزرگترهای های خود وردست داربست بوده اند و جهت یادگیری این حرفه سالها عمر گذرانده اند. 

عکس داربست یادآور این است که ساختمانی که در آن سکونت داریم داربست داشته است و زحتمهای فراوانی برای ساخت آن کشیده شده است.

 

انواع داربست نمایانگر چیست؟ 

از آنجا که انواع مختلفی داربست در سراسر جهان وجود دارد از جمله داربست بامبو، داربست صنعتی یا داربست نوین، داربست چوبی و داربست فلزی می توان گفت داربست نشانگر فرهنگ یک جامعه است، که با توجه به نیاز خود و فرهنگ خود یکی از انواع داربست را برای خود بومی سازی نموده است.

بعنوان مثال داربست بامبو که در برخی کشورهای شرقی استفاده می شود و بستن آن بسیار پر زحمت است نشانگر سخت کوشی آنهاست .

 داربست صنعتی که در کشورهای غربی از آن استفاده می شود نشانگر توجه آنها به ایمنی و ثروتمند بودن آنهاست که می توانند از داربست های گران قیمت استفاده نمایند.

داربست چوبی که در برخی کشورهای جهان سومی استفاده می شود نشانگر فقر و عدم توجه کافی آنها به ایمنی داربست است .

در نهایت  داربست فلزی که در ایران استفاده می شود نشانگر ترکیب سخت کوشی و توجه متوسط به ایمنی در ایران است.

 داربست تهران در راستای نمایش نمونه کارهای خود و اعتمادسازی در میان مشتریان اقدام به نمایش گذاشتن تعدادی عکس داربست نموده است که در ذیل می توانید آنها را مشاهده نمایید.

loading